1 / 11
Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 800MHz za desktop kompjuter
400 МКД
22.05.2022 07:30

Аеродром / Скопје

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter 2Gb DDR2 800MHz, za Intel i AMD.
- VDATA 4 kom ili 2 kom.
- Apacer 1 kom.
- AData 1 kom.
- TLA 1 kom.
- Geil 1 kom.
- memoriite se 100% ispravni testirani spakuvani.
- cena 400 denari parce, 700 denari za 2 kom.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070239595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам