1 / 7
Cane corso
150 €
Цената е фиксна
22.05.2022 10:27

Росоман / Кавадарци

Cane corso mali na prodazba
Vakcinirani
Procisteni
Spremni za prevzimanje
Preubavi primeroci na cane corso

Категорија: Останато

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
071239919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам