1 / 2
Se prodava poloven mebel
По Договор
05.06.2022 10:00

Тетово / Тетово

Trosed, dvosed, taburetka, komoda za televizor i masice. Trosedot i dvosedot se otvoraat vo lezai. Transportot e na kupuvacot
Tel: 070-519-511
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Mitra Momirovska
Потврден огласувач
070519511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам