1 / 2
Intel Pentium E5200
200 МКД
02.06.2022 23:12

Битола / Битола

Испраќам по карго    

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/37212/intel-pentium-processor-e5200-2m-cache-2-50-ghz-800-mhz-fsb.html

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
076672844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам