1 / 6
Yamaha
2.600 €
Цената не е фиксна
25.06.2022 08:02

Тетово / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Xenter

Километри:

50000

Yamaha Xenter 150cm3 2012 regjistrim 07/22 15 HP

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ylber
Tetovë
Потврден огласувач
072788994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам