1 / 1
Shitet vend per ndertim
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2022 14:00

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

857 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

857 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Perball shkolles se muzikes

Vendi posedon 857 m2, me plan per ndertim e parapar per cfardolloj ndertimi, ka dokumentacion te rregull si dhe leje te paguar per ndertim, gjendet ne vend shume atraktiv dhe te pershtatshem afer shkolles se muzikes vetem 500 m, larg nga qendra e qytetit.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Beni
Потврден огласувач
070846603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам