1 / 4
Магацин/Деловен објект
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 04:05

Битола / Битола

Квадратура:

1700 m²

Објект со површина (8м*16м) 128м2 изграден на парцела од 1700 м2 на индустриски пат со спроведена вода и струја погоден за секаква намена.
Повеќе информации на 071704033 Ристе

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
071704033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам