1 / 7
Traktor Univerzal 445.1991 god
3.900 €
16.06.2022 18:35

Долнени / Прилеп

Traktor Yniverzal 445.1991 god.so plugovi i drljachi.dobra sostojba.inf.samo na tel.071 278 399....

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Vw....
Потврден огласувач
071278399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам