Isnajmuvanje na stamben prostor za stranci
250 €
22.05.2022 15:54

Автокоманда / Скопје

iznajmuvam na stranci, na podolg period, ednosoban stan vo kuka

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Gustav
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам