Baram rabota za cistenje kancelarii i zdravstveni ordinacii
По Договор
22.05.2022 16:46

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota za cistenje na kancelarii, zdravstveni ordinacii i sl. Tel za kontakt 077425546

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

sonja
Потврден огласувач
071651182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам