1 / 9
Vintage Mondia Primavera cruiser/city bike
5.000 МКД
03.11.2022 09:37

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Vintage Mondia Primuera cruiser bike
| - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - |
Супер удобен и агилен винтиџ крузер во одлична состојба со интересна fade боја. Одличен за градско возење со вграден катанец и internal-gear главина за едноставно менување на брзини. Погоден за луѓе висина од 165 до 180цм.

.
Рам:Mondia
Тркала: Alesa со Sachs главини
Група: Shimano light action
Стопирачки: Weinmann Alpha
|________________________________________|
Цена: 5000

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Втор
Потврден огласувач
078910312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам