1 / 1
Motorola Moto G10
6.800 МКД
07.08.2022 15:56

Охрид / Охрид

Марка:

Motorola

Модел:

G10

Боја:

Multicoloured

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Telefonot e sosema nov so garancija 2 godini od Neptun.

Kupen 04.2022.

Slobodno moze po kargo, telefonot e bez grepka, nekoristen, so celosno pakuvanje i garancijata.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078408668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам