1 / 6
STAN VO CAIR
80.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 18:57

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

104 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1992

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Vukovarska

Се продава стан во Чаир. Има вкупна површина од 104м2 и располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, купатило и 2 тераси.Се наоѓа на 1ти кат и има светло н сите страни.Цена 80000 евра.Телефон за контакт: 078343750
Во близина на ресторант фафа во чаир, на 5 мин пешки имате основно училиште, пазар чаир и поликлиника чаир, стадион чаир
на мирно место не ви пречи галама од градскиот метеш

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

harun
Потврден огласувач
078343750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам