BARAM/KUPUVAM PLAC
По Договор
23.06.2022 09:43

Битола / Битола

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Baram plac do 400 kvadrati vo Bitola za izgradba na kuka do 100 kvadrati

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070888295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам