1 / 7
Letni gumi 205/55 R16 Michelin i Mirage
300 МКД
28.06.2022 12:14

Битола / Битола

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Gumite se solidni so sara od okolu 1mm,dve se Michelin,dve Mirage,najdobro da si gi vidite na lice mesto,za cena ke se dogovorime

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Bale
Потврден огласувач
071519949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам