1 / 1
Dizni injektori 1.3cdti 1.3 multidget ..183
1.500 МКД
22.05.2022 19:17

Битола / Битола

4dizni izvadeni se od kola site cetiri mozno nekoja da e neispravna site cetiri 1500d.075303777

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам