1 / 3
Ken
1.150 €
03.10.2022 14:28

Кисела Вода / Скопје

Ken na prodazba 2,5 na 2,5 so instalacija za struja Vrtete na ovoj broj 078323927

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

pvc
Потврден огласувач
078917744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам