1 / 1
Macun
600 МКД
Цената не е фиксна
21.08.2022 18:56

Чаир / Скопје

ЦЕНА:600 denari

▶️ТХЕМРА ЕПИМЕДИУМЛУ МАЏУН е 100% природен #мед од традиционален рецепт што е стар повеќе од 200 години. Се составува од Цветен мед, гликозен сируп, сируп од црна дудинка, екстракт од билки на епимедиум #маџун, #рогач во прав, корен од ѓумбир во прав, цимет во прав и други природни билки.
18
Prakame po poshta primanje na proizvodite samo ako ste 18godini
Poshtata nie ja plakame

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

harun
Потврден огласувач
078343750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам