1 / 3
Prodavam velosiped za deca
2.500 МКД
05.07.2022 12:44

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam kako nov velosiped mnogu malce e koristen
Moze zamena
(WhatsApp +4915210920156)

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Bambus
Tetovo
Потврден огласувач
071752332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам