1 / 2
SE PRODAVA VELOSIPED GTZ 3850
10.000 МКД
Цената е фиксна
22.05.2022 19:49

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

SE PRODAVA VELOSIPED GTZ 3850

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070594250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам