1 / 6
Go pro hero 5 Black edition
11.000 МКД
Цената е фиксна
06.07.2022 22:14

Прилеп / Прилеп

Kamerata e kako nova sleduva so kuferce so mnogu dodatoci Isto taka I specijalen polnac so 2 baterii, mnogu lepenki, drzac za na raka,
Cena 11000 bez zameni
071367841

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

b.a
Потврден огласувач
075362444.071367841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам