1 / 10
Seadoo RXT 215 skuter na voda
6.890 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2022 14:28

Скопје Центар / Скопје

Se prodava seedoo rxt 215 konja, trosed, 2006 god proizvodstvo, redovno odrzuvano. Jetski to e na makedonaki tablici, registrirano do 27.07.2023 god so sopstvena prikolka, koja e sega registrirana .

Moze zamena so vozilo po dogovor.
Za poveke informacii zvonete na ovoj broj 070 225 419 ,

Zvonete na 070 225 419, za poveke informacii.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

D
Потврден огласувач
078348534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам