1 / 3
Sedista B5.5, Golf 4 i dr. AIRBAG
1.000 МКД
02.07.2022 11:52

Битола / Битола

Sedistata treba da se pretapaciraat.
Vgradeni vozdusni pernicina.
Ja imam i zadnata klupa so nasloni
za glava i naslon za raka.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075313385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам