1 / 6
CITY BIKE TXED FORWARD
8.500 МКД
Цената е фиксна
22.05.2022 21:15

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Aluminski velosiped TXEDBIKE FORWARD 2.1M
Golemina na ram XL
21 speed.
BUKVALNO KAKO NOV
Cena:8500 denari FIKSNO
Tel:075/958-314

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

💬
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам