1 / 2
Citroen C5 2.0HDI
2.300 €
22.05.2022 21:27

Неготино / Неготино

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hitno se prodava Citroen C5 2.0 hdi noviot motor redizajn avtomatik so ful oprema nema sto nema 2007 God staklo na bugarski tabli kolata e top moze I da se carini za 800 evra na makedonski.Kolata se prodava poradi odenje vo stranstvo tel za kontakt 076699155 Dodi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
075488045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам