1 / 11
Stan vo strog CENTAR so PARKING za 6 lica!!!
500 МКД
18.01.2023 13:45

Охрид / Охрид

Квадратура:

64 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Se iznajmuva dvosoben stan od 64 m2, na 3 kat, vo strogiot centar na Ohrid, vednas do NLB Banka, glavniot plostad i ezeroto.
Stanot e kompletno opremen!!!
Ima internet i parking okolu zgradata.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Pero
Потврден огласувач
078269457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам