1 / 4
AUDI A4 2.5 TDI VO DELOVI
По Договор
25.09.2022 11:13

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

AUDI A4 2.5 TDI 150 KS VO DELOVI
AUDI A4 1.9 TDI 110 KS VO DELOVI
077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам