1 / 7
2017 Honda CRF 450R Kako Nov !!!
4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.06.2022 13:18

Велес / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

2017 Honda CRF 450R vo zavidna sostojba !!!

Honda CRF 450R vo zavidna sostojba,so faktura od makpetrol I 90" rabotni casovi motorceto nema maana,so mnogu dopolnitelna oprema !

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078446061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам