1 / 8
Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak
1.700 €
09.08.2022 11:50

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

300

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godina , servis napraven ulje filter , vo dobra sostojba..
Kola za merak
070875702

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
070875702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам