1 / 6
Pezo 406
2.000 €
Цената не е фиксна
15.08.2022 16:49

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

406

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo ispravna sostojba
Kontakt tel 075 809 748

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zzzzzzz
Потврден огласувач
075809748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам