1 / 5
Mercedes S 400
3.000 €
Цената не е фиксна
14.09.2022 20:28

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 400

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo ispravna sostojba
Kontakt tel 075 809 748

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zzzzzzz
Потврден огласувач
075809748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам