1 / 5
Се продава куќа со плац во нас.Ливадиште
1 €
Цената не е фиксна
23.05.2022 12:04

Струга / Струга

Број на соби:

7

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2012 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

с.Радожда, нас.Ливадиште

Се продава куќа со плац во нас.Ливадиште. Цена по договор

тел. 078351540

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stevan Grceski
selo Radozda-naselba Livadiste struga
Потврден огласувач
078351540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам