1 / 4
Скоро нов Фуего вентилатор
1.000 МКД
23.05.2022 13:21

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Скоро нов некористен фуего вентилатор

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

olivija
Потврден огласувач
77851522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам