1 / 3
Mercedes kamjon 2009
По Договор
23.05.2022 13:24

Гази Баба / Скопје

Mercedes 18.44
Godina 2009
Za poveje informaci javete se na :070544445

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

driton
СКОПЈЕ-ГАЗИ БАБА - ул. ПЕРО НАКОВ бр. 2/A ст. 001
Потврден огласувач
071275249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам