1 / 3
Novi gumi Sava Eskimo hp2 225/50/17
6.500 МКД
01.07.2022 00:33

Битола / Битола

Novi gumi Sava eskimo hp2 225/55/17 proizvedeni 33nedela 2021godina vozeni 2000km

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076595179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам