1 / 11
Se prodava laptop hp probook 440
550 €
Цената не е фиксна
570 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 15:53

Битола / Битола

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupen od avstralija 1300$
cpu:i5 2.40 ghz 2.42ghz
ram:8gb
ssd:256gb
ima originalen polnac baterija drzi okolu 4 - 5 sati
ima i fingerprint
god na proizvodstvo 2022
tel:075330075

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Mihael
Потврден огласувач
075330075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам