1 / 1
Samsung galaxy s20ultra
29.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 17:30

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

S20ultra

Боја:

Silver

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam samsung galaxy s20 ultra sochuvan!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
076598899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам