1 / 10
Poloven zenski velosiped
8.000 МКД
12.08.2022 07:53

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Poloven zenski velosiped
Aluminski ram
Trkala 28
Velosipedot e kompletno ispraven kako nov
Simano oprema orginal
Cena 8000 den
Tel.076 24 00 39 Goran

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078488229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам