1 / 5
Се продава машина за стружење на паркет.
По Договор
01.10.2022 17:04

Ресен

Се продава машина за стружење на паркет во исправна состојба.Машината се наоѓа во село Јанковец-Ресен.Цена по договор.

Се продава машина за стружење на паркет./Se prodava masina za struzenje na parket

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Milica
Потврден огласувач
047485314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам