1 / 2
ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1
380.000 €
19.09.2022 12:09

Карпош / Скопје

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalidze,Vkupna povrsina na placot e 400m2 so markica za gradba 2+ПК samo za pari bez kompenzacii .Moze da se iskoristi za bilo kakva namena vo zavisnost od vasata potreba,barkata poseduva 2 posebni vleza.Samo seriozni javuvanja Info Tel: 070/217-904

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

URBAN EXCLUSIVE1
Потврден огласувач
078/217-300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам