Jepet me qira në shkup per studentë/e
1 €
10.06.2022 14:42

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

24 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

xhzon kenedi Skopje

Jepet me qera per student/e banese në shkup nje dhomshe ne rrugen Xhon Kenedi.Banesa jepet veçanëriaht për student/e.Është e mobiluar dhe shum e ngrohte për stinen e dimrit.Ka lift dhe nxemje qendrore.Çmimi sipas marveshjes.Tel 077 077 703 260

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Pro play
Потврден огласувач
077703260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам