1 / 10
Actros 1845 Mega
35 €
02.07.2022 10:36

Скопје

Actros 1845 Mega
Godina na proizvodstvo 2015
Pominati :580.000 km
Gumi:80%
Plateni site davacki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

tu ana trans
Потврден огласувач
070242898 / 078272986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам