1 / 1
Plac na patot za Nizepole
1 €
25.01.2023 09:47

Битола / Битола

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja
Broj na parcela 713
Aleksandar 075 744 251

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075744251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам