1 / 7
Se prodavaat Presa Canario kucinja
1.200 €
06.06.2022 16:48

Струга / Струга

Се продаваат 4 мали кучиња Presa Canario 3 женски и 1 машко,родени на 11.03.2022. Кучињата се со одлично шампионско потекло, се наоѓаат во Србија и ги поседуваат сите документи.
За повеќе информации јавете се на : +381638994325 (преку вибер) Стефан

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Struga23
Потврден огласувач
077726991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам