1 / 4
*** RENT A CAR *** 20 EUR ***
25 €
26.09.2022 16:48

Битола / Битола

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila.

*** CENA ZA DO 3 DENA ---> 25 EUR DNEVNO.
*** CENA ZA NAD 3 DENA ---> 20 EUR DNEVNO.
*** CENA ZA VOZILO SO ZELEN KARTON ---> 30 EUR DNEVNO.
INFORMACII NA: 075 880 907

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

*****
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам