1 / 8
Kawasaki Kx125
1.600 €
10.07.2022 16:57

Виница / Виница

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2000

Модел:

Kx 125

Poveke inf: 077 635 961 —> Bez Zameni ! Samo kesh

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Laze Dimitrovski
Потврден огласувач
077635961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам