1 / 12
Aprilia Leonardo 300ie 2006god.
1.700 €
Цената е фиксна
28.06.2022 12:56

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Leonardo 300ie

Километри:

15000

Фиксна цена 1700 евра.
070-365-150
Увоз од Италија,средени комплет сите документи до регистрација,без скриени трошоци.
Во одлична состојба.
Не правам замена.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Deutcshe Wagen
Потврден огласувач
070365150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам