1 / 4
Shiten 2 dyer dhe 1 dritare
80 €
07.06.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Shiten 2 dyer me dimensione 2.00m(200cm)x0.94m(94
cm) dhe 0.75m(75cm)x1.80m(180cm) dhe nje dritare me dimensione 0.85 m( 85cm)x0.94m(94cm) dhe 3 xhama
Se provavat 2 vrati so dimezii 2.00m(200cm) x 0.94m(94cm) dhe 0.75m(75cm)x1.80m(180cm) i eden prozor do dimenzii 0.85m(85cm)x0.94m(94cm) so 3 stakla plus

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Се продава од:

Albin
Drage Todoroski
Потврден огласувач
078249998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам