1 / 12
ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН
1 €
13.08.2022 12:25

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Цане Василев бр.40

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Центар располага со комплетно наместени дневна, кујна,трпезарија, купатило и три спални соби.Со можност за две фамилии или девет лица.Во склоп на куќата има уреден двор и обезбеден сопствен паркинг.
Во цената се вклучени сите комунални трошоци, струја и интернет.Можите да ме побарата на истиот број на вибер и месинџер.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Dalibor
Потврден огласувач
075267220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам