1 / 12
Subaru Libero 4x4 4wd
1.600 €
Цената е фиксна
10.08.2022 13:49

Куманово / Куманово

Марка:

Subaru

Модел:

Libero

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. Registrirano do 02.06.2022. Skoro novi zimski gumi 14-ki. 4x4 ispravno. Cenata e fiksna.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vm
Потврден огласувач
078489289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам